لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73712 شناسه خبر: 73712

جزئیات مراسم معارفه فرماندار آستانه‌اشرفیه

یک منبع آگاه در استانداری گیلان خبر از برگزاری مراسم معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه بدون حضور استاندار گیلان و در جمع کارمندان فرمانداری این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ روز گذشته طی حکمی از سوی ارسلان زارع استاندار گیلان یونس محمودی فرماندار سابق شهرستان املش به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه‌اشرفیه منصوب شد.

رحیم حیدری گلرودباری فرماندار سابق شهرستان آستانه‌اشرفیه که سابقه خدمتی چهارساله را از خود را در این شهرستان به یادگار گذاشته نیز به سمت مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری گیلان منصوب شد.

طبق شنیده‌ها از سوی یکی از کارمندان استانداری گیلان قرار است مراسم بدوی معارفه و تکریم فرماندار جدید و سابق شهرستان آستانه‌اشرفیه صبح فردا بدون حضور استاندار و در جمع کارمندان فرمانداری و با حضور آرش فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان برگزار شود.

این منبع آگاه خبر از برگزاری مراسم رسمی احتمالی معارفه پس از صدور حکم قطعی یونس محمودی به سمت فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با حضور استاندار گیلان و در یک جلسه شورای اداری در این شهرستان داد.

انتهای پیام/۴۲۱۰


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2