لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73445 شناسه خبر: 73445

رونق تولید در گرو حمایت از کالای ایرانی

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با لازمه رشد اقتصادی کشور را چرخیدن چرخ تولید دانست و گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تأکید بسیار زیادی به حمایت از تولید داخلی دارند زیرا اگر از تولید داخلی حمایت شود چرخ تولید و اقتصاد کشور می‌چرند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ عباس تابش ظهر امروز در جلسه پیشگیری از وقوع جرم در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه اشتغال نقش مهمی در پیشگیری از بسیاری جرم‌ها دارد، اظهار کرد: اشتغال نقش مهمی پر ایجاد آرامش در جامعه داشته و می‌تواند بسیاری از مشکلات را کاهش داده و باعث پیشگیری بسیاری از مشکلات شود.

وی با تأکید بر لزوم توجه به ایجاد اشتغال در جامعه گفت: خانواده‌ها می‌توانند برای فرزندان خود بستری را فراهم تا فرزندان بتوانند ایجاد اشتغال کرده تا با تشکیل خانواده از بسیاری از جرم‌ها جلوگیری شود.

معاون وزیر صمت با اذعان به اینکه ما در کشور ظرفیت بسیار خوبی در حوزه کسب‌وکار داریم، تصریح کرد: کشور ایران دارای جوانان بسیار خوب و ظرفیت بسیار زیاد در حوزه ایجاد اشتغال است که باید مردم با خرید کالای داخلی از این جوانان حمایت کنند.

تابش لازمه رشد اقتصادی کشور را چرخیدن چرخ تولید دانست و بیان کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تأکید بسیار زیادی به حمایت از تولید داخلی دارند زیرا اگر از تولید داخلی حمایت شود چرخ تولید و اقتصاد کشور می‌چرند.

وی با اشاره به نقش آموزش‌وپرورش در حمایت از رونق تولید افزود: همه نهادها باید به رونق تولید پر جامعه کمک کرده و نقش آموزش‌وپرورش بسیار مهم است زیرا می‌تواند به دانش آموزان در این حوزه آموزش‌های لازم را انجام دهد.

معاون وزیر صمت با بیان اینکه باید مشکلات شهرک‌های صنعتی در آستانه‌اشرفیه شناسایی شود، گفت: آستانه‌اشرفیه دارای دو شهرک صنعتی بوده و می‌تواند جوانان زیادی را جذب کار کند لذا از مسؤولان درخواست دارم مشکلات این مجموعه را شناسایی و برای حل آن تلاش کنند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2