لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72031 شناسه خبر: 72031

شهردار بندر کیاشهر یک نفر را مکلف به پیگیری وضعیت شیلات کیاشهر کند

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با درخواست از شهردار بندر کیاشهر در خصوص رسیدگی به وضعیت شیلات کیاشهر گفت : رسیدگی به وضعیت شیلات بندر کیاشهر یکی از دغدغه‌های مهم مردم این منطقه است لذا از فردا درخواست دارم که یک نفر را مامور کرده تا با انجام کارهای کارشناسی پیگیر کارها شود تا بتواند در این خصوص به نتیجه مشخص رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رحیم حیدری ظهر امروز در جلسه ستاد باز آفرینی شهری آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه برای درست اجرا شدن طرح باز آفرینی شهری روسای ادارات باید فعال تر عمل کنند، اظهار کرد: نقشه روسای ادارات برای بهتر اجرا شدن بازآفرینی شهری در آستانه اشرفیه بسیار مهم است به همین دلیل روسای ادارات باید با حضور در این جلسات حضور خود را فعال کرده و کارهای کارشناسی و دغدغه های خود را بیان کنند.

وی با اشاره به ارزیابی درست و دقیق برای بهتر اجرا شدن باز آفرینی شهری در آستانه اشرفیه گفت: کارگروه بازآفرینی شهری یکی از مهمترین کار گروه‌های شهرستان است که باید تمام اتفاقات آن در حوزه های محیط زیست، عمران، بهداشت و زیست محیطی که در حال وقوع است به صورت یک مستند تهیه شود تا بتوان ایرادات را شناسایی کرد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با تاکید بر لزوم توجه به موزه شیلات بندر کیاشهر تصریح کرد: موزه شیلات بندر کیاشهر دارای خرابی ۱۰۰ ساله است ولی در سفر رئیس جمهور به استان گیلان نامی به ریاست جمهوری در خصوص شیلات بندر کیاشهر نوشتیم و ایشان نامه را به آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی ارجاع دادند که در مورد مالکیت و یا حق استفاده از آن کاری انجام دهند.

حیدری با گله مندی از وضعیت شیلات بندر کیاشهر گفت: نباید یک شرکت خاص در روز تعطیل بیاید و بگوید می خواهم کاری انجام دهم لذا ما نباید بگذاریم که عده ای بیایند در مجموع شیلات کاری را انجام داده ولی سپس آن را رها و خرابی ها را بیشتر کنند.

وی با درخواست از شهردار بندر کیاشهر در خصوص رسیدگی به وضعیت شیلات کیاشهر بیان کرد: رسیدگی به وضعیت شیلات بندر کیاشهر یکی از دغدغه‌های مهم مردم این منطقه است لذا از فردا درخواست دارم که یک نفر را مامور کرده تا با انجام کارهای کارشناسی پیگیر کارها شود تا بتوان در این خصوص به نتیجه مشخص رسید.

انتهای پیام/ش


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2