لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71730 شناسه خبر: 71730

تغییر لحن آمریکا، نشان‌دهنده عزت ملت و‌ سربلندی ایران است

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس تغییر لحن امریکا نشان‌دهنده عزت و سربلندی ایران دانست و گفت: همه مسؤولان نظام بر این باورند نه جنگ نه تحریم لذا ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود به پیروزی بزرگ در منطقه دست پیدا می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمدحسین قربانی ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز قدس در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی استحکام خود را مدیون خون شهدا است، اظهار کرد: دشمن بارها در طول تاریخ سعی داشته است تا انقلاب اسلامی را به روش‌های مختلف سرنگون کنند ولی شهدا و مردم ما با خون خود اجازه چنین کاری را استکبار ندادند.

وی با اشاره به حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی گفت: کشورهای مسلمان از زمان آغاز تأسیس رژیم صهیونیستی بارها خواستند با جنگ‌های مختلف این رژیم نوپا را نابود کنند ولی هر بار با حیله‌گری آمریکا به نتیجه نمی‌رسید و حتی باعث اتحاد بعضی از کشورها مانند مصر با این رژیم شد.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس با تأکید بر نقش انقلاب در مبارزه با رژیم صهیونیستی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب، امام راحل (ره) به جهانیان و ملت‌های مسلمان نشان داد که رژیم صهیونیستی به‌راحتی قابل شکست است و این امر موجب تشکیل گروه‌های مقاومت در غالب انتفاضه شده است

قربانی با اذعان به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی امید را در دل ملت فلسطین زنده کرده است، بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی باعث افزایش روحیه مقاومت و جهاد در بین ملت‌های مسلمان شد به‌گونه‌ای که در جنگ ۳۳ روزه و سه‌روزه شاهد ذلت رژیم صهیونیستی بوده‌ایم.

وی نقش قدرت ایمان در ملت‌های مسلمان را بسیار مؤثر دانست و افزود: بعد از شکست رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ این کشور به مجامع بین‌المللی متوسل شدند تا این جنگ را پایان دهند که این امر نشأت گرفته از روحیه مقاومت و ایمان در بین گروه‌های مقاومت است.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هدف رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه گفت: رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا در این جنگ سعی در نابودی حزب‌الله داشتند ولی این گروه مقاومت با پیروی از مکتب خمینی درسی فراموش‌نشدنی به رژیم صهیونیستی داد.

قربانی با اذعان به اینکه امریکا برای از بین بردن روحیه مقاومت ایران را تحت‌فشار قرار داده است، تصریح کرد: قدس همیشه در اختیار مسلمان و رمز مقاومت ملت‌های مسلمان است به همین دلیل استکبار می‌داند تا زمانی که نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه زیاد شود، نمی‌تواند به‌راحتی بیت‌المقدس را تسخیر کند.

وی با اشاره به مظلومیت ملت فلسطین در طول تاریخ گفت: اگر به ملت فلسطین نگاهی کنید شاهد جنایات رژیم صهیونیستی و مظلومیت مردمان و زنان آن هستیم که بارها موردتهاجم این رژیم غاصب قرارگرفته است.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس با اشاره به اینکه روز قدس باعث اتحاد ملت‌های مسلمان باهم می‌شود، افزود: مردم ملت‌های مسلمان با حضور خود در راهپیمایی روز قدس باعث زنده شدن امید و انگیزه در بین مردم فلسطین می‌شود که هرساله این وفاق بیشتر می‌شود.

قربانی با تأکید بر برنامه استکبار برای به فراموش سپرده شدن فلسطین خاطرنشان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی در اوایل پیروزی انقلاب سعی داشت تا با اجرایی کردن برنامه خود کاری کنند تا ملت فلسطین نزد جهانیان به فراموشی سپرده شود و امام راحل (ره) با نام‌گذاری روز قدس برنامه راهبردی استکبار را خنثی کرد.

وی اشاره به قدرت نظامی ایران در منطقه گفت: ایران به چنان قدرتی در منطقه رسیده است که قادر است‌ هر ناوی که در مرز ایران و‌ هزاران کیلومتر دورتر از مرز خود را نابود کند.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس تغییر لحن امریکا نشان‌دهنده عزت و سربلندی ایران دانست و افزود: همه مسؤولان نظام بر این باورند نه جنگ نه تحریم لذا ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود به پیروزی بزرگ در منطقه دست پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/ ت


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2