لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71728 شناسه خبر: 71728

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

دوری مسؤولان از بیان جملات شبهه برانگیز/نماز عید فطر فقط در خیابان اصلی شهر

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه بیان اینکه مسؤولان باید از بیان جملات شبهه‌برانگیز دوری کنند، گفت: مسؤولان نباید با گفتن جملاتی به‌مانند من اختیار ندارم و یا باید رفراندوم برگزار شود برای دشمن پالس مثبت بفرستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز نشان‌دهنده همدلی بین ملت‌های مسلمان است تا فلسطین بداند که تنها نیستند.

وی با تأکید بر مقاومت نیروهای جهادی در کشورهای اسلامی گفت: آمریکا سعی دارد تا با اجرایی شدن برنامه‌ای با عنوان معامله قرن به هدفش در منطقه برسد ولی نیروهای مقاومت با جهاد خود سعی دارند تا معامله قرن به مقاومت قرن تبدیل کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه، با اذعان به اینکه استکبار سعی دارد تا بین ملت ایران دودستگی ایجاد کند، تصریح کرد: استکبار هر دفعه با ایجاد جنگ روانی و رسانه‌ای سعی دارد بین ملت ایران دودستگی ایجاد کند و آن‌ها را به خیابان برای ایجاد آشوب بکشاند ولی مردم هر دفعه به آمریکا پاسخی محکم می‌دهند.

طیبی با اشاره به حرکت ناو آمریکایی به سمت خلیج‌فارس گفت: حرکت این ناو و‌ مستحکم کردن تحریم‌ها علیه ملت ایران جزو تاکتیک‌های آمریکا برای مذاکره با ایران است که هر بار با پاسخ محکم مردم روبه‌رو می‌شود.

وی نقش مقام معظم رهبری در عقب‌نشینی آمریکا را بسیار مؤثر دانست و ‌بیان کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود اشاره کردند که نه جنگ می‌شود و نه ایران مذاکره می‌کند و این امر موجب عقب‌نشینی آمریکا شد به‌طوری آن‌ها بارها گفتند که به دنبال جنگ با ایران نیستند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه، با درخواست از مسؤولان برای حل مشکلات مردم در جامعه گفت: مسؤولان باید به داد مردم در حوزه اقتصادی و معیشتی برسند زیرا آمریکا فکر می‌کند اگر مردم تحت‌فشار قرار گیرند می‌تواند با انجام برنامه‌های خود باعث آشوب کشیدن کشور شود.

طیبی با بیان اینکه مسؤولان باید از بیان جملات شبهه برانگیز دوری کنند، اظهار کرد: مسؤولان نباید با گفتن جملاتی به‌مانند من اختیار ندارم و یا باید رفراندوم برگزار شود برای دشمن پالس مثبت بفرستند زیرا با این کار استکبار تصور می‌کند هنوز منفذهایی برای نفوذ در کشور وجود دارد.

وی با اشاره به برگزاری نماز عید فطر در آستانه‌اشرفیه بیان کرد: در شورای فرهنگ عمومی بنا شد مساجد جامعه، مزار شهدا، مسجد ‌ولی‌عصر و اهل‌بیت نماز عید فطر برگزار نکنند تا به شکل متمرکز در خیابان اصلی برگزار می‌شود.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه، از مشکل آب در تعدادی از روستاهای آستانه‌اشرفیه خبر داد و افزود: مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در همه عرصه و حوزه‌ها حضور بسیار فعال داشته‌اند لذا از همه مسؤولان می‌خواهم به هر طریقی شده مشکل آب بعضی از روستاهای شهرستان را در فصل گرما حل کنند تا مردم با مشکل جدی مواجه نشوند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2