لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67617 شناسه خبر: 67617

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه:

جایگاه و مقام مادر بی‌بدلیل است

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه جایگاه و مقام مادر را بی‌بدلیل دانست و گفت: غیر از خدا و رسول خدا دل‌سوزتر از مادر برای انسان وجود ندارد برای همین می‌گویند بهشت زیر پای مادران است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام محمد اسماعیل‌زاده امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نمازجمعه لا تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و فرارسیدن روز بزرگ‌داشت مقام زن و مادر اظهار کرد: صدیقه، مبارکه، مرضیه، راضیه، محدثه و بتول از جمله القاب این بانوی بزرگوار هستند.

وی با بیان اینکه هر یک از القاب حضرت فاطمه زهرا(س) برای خود معانی داشته و گویای مقامی هستند تصریح کرد: شیعیان و محبان اهل بیت(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) باید به خود ببالند چراکه جایگاه این بانوی بزرگوار نزد خدا و رسول خدا جایگاه ویژه‌ای است.

امام‌جمعه موقت آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه آتش جهنم حضرت فاطمه زهرا(س) و شیعیان این بانوی بزرگوار را دربرنمی‌گیرد خاطرنشان کرد: غیر از خدا و رسول خدا دل‌سوزتر از مادر برای انسان وجود ندارد برای همین می‌گویند بهشت زیر پای مادران است.

خطیب جمعه آستانه‌اشرفیه جایگاه و مقام مادر را بی‌بدلیل دانست و بیان کرد: دلسوزی مادر برای فرزندان خود زمان و مکان مشخصی ندارد و حضرت فاطمه زهرا(س) نه تنهای مادر سادات بلکه مادر تمام شیعیان و محبان اهل بیت(ع) است.

اسماعیل‌زاده با اشاره به اینکه در آستانه عید و در ایام احسان و نیکوکاری قرار داریم افزود: اهل بیت(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) از محبان و شیعیان خود توقع دارند که به احکام اسلامی دینی پایبند بوده و در ایام نزدیک به عید هوای همسایه‌ها و اقشار کم درآمد جامعه را داشته باشیم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2